Systemy

Systemy

 

Systemy Sygnalizacji Włamania i Napadu ( SSWiN)


Systemy sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN) są potocznie nazywane systemami alarmowymi. Ich najważniejszym ale nie jedynym zadaniem jest wykrycie oraz zasygnalizowanie o próbie kradzieży, napadu lub włamania zarówno do wnętrza chronionego obiektu jak i na teren otaczający obiekt.Jednak wraz z rozwojem technologii nasi technicy proponują tez inneciekawe funkcje zaimpletowane w jednostce centralnej pozwalające na zdalny nadzów nad systemami, zdalne wsparcie serwisu oraz wykorzystanie systemu domatyki w domu i firmie. 4zone.pl oferuje najbardziej niezawodne i doskonałe technicznie systemy zabezpieczeń wykonane zgodnie z normami Unii Europejskiej. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty wiodących w branży systemów alarmowych firm – zarówno krajowych jak i zagranicznych: Galaxy,Satel, Jablotron, DSC, Crow,Visonic,Texecom, Elmes, Optex, Siemens, Palko, Semico i wiele innych. Posiadamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie w projektowaniu oraz instalacji wszelkiego typu systemów: budownictwo rodzinne, biurowce, hotele, magazyny, hale, osiedla, zakłady produkcyjne itp. Gwarantujemy stały serwis zapewniające bezawaryjne działanie systemów oraz dwa autorskie programy wdrozone przez nasz personel techniczny:
- Program Zdalnego Nadzoru polegający na stałym zdalnym monitorowaniu parametów systemów przez nas zainstalowanych oraz odpowiedniej reakcji na zdarzenia techniczne ustalone z Klientem
- Program Mobilni Fachowcy pozwalający na zdalny nadzów i wsparcie serwisu 4zone.pl wykorzystującego kanały GSM, GPRS, LAN, WAN. Dzieki temu programowi każdy z objętych nim Klientów otrzymuje niemal natychmiastowe wsparcie ze strony naszych techników niezaleźnie od miejsca gdzie znajduje się nasz personel.
 

Telewizja Dozorowa CCTV

 
Telewizja dozorowa nazywana jest też w skrócie CCTV (Closed Circuit TeleVision, czyli telewizja w układzie zamkniętym). Systemy telewizji dozorowej uzupełniają systemy SSWIN ,kontroli dostępu i nadzór pracowników o nieprzerwany nadzór wideo.
Nasi fachowcy zapewnią Państwu odpowiedni dobór najważniejszych elementów systemu ( kamer i obiektywów) do warunków panujących w obiekcie lub na zewnątrz. Nasza wiedza w tym zakresie jak i w sposobie transmisji obrazu na odległość decyduje o jakości otrzymywanego i nagrywanego obrazu. Zapewniamy też wsparcie w zakresie doboru optymalnego osprzetu służącego do rejestracji obrazu uwzgledniając Państwa oczekiwania co do jakości zapisu oraz okresu archiwizacji. Wykorzystujemy tez wszystkie dostepne media do zdalnej transmisji obrazu na życzenie Klienta. Takie rozwiazania pozwalają zaoszczędzić Państwu sporo czasu i pieniędzy związanych z przemieszczaniem się by sprawdzić nagrania lub nadzorować personel w danym miejscu. Wszystkie urządzenia wchodzące w skład naszych systemów CCTV charakteryzują się odpornością na czynniki zewnętrzne oraz trwałością i niezawodnością zapewniajacą ciągłą pracę – 24h/dobę.
W naszej ofercie znajdują produkty dopasowane do Państwa oczekiwań zarówno pod względem technicznym jak i ekonomicznym wielu renomowanych firm krajowych i zagranicznych: Dahua, HikVision, Milesight  itp.
 

Kontrola Dostępu i Rejestracji Czasu Pracy (KD+RCP)

 
Większość naszych obiektów zabezpieczonych przez systemy alarmowe chronionych jest też przez systemy kontroli dostępu (KD) oraz rejestracji czasu pracy (RCP). W naszej ofercie znajduje się cała gama rozwiązań z zakresu nadzoru ruchu osobób w budynkach lub na określonym terenach zamkniętych. Systemy takie można odpowiednio zaadoptować w zależności od potrzeb nie tylko do pracy lokalnej ale też jako rozległe systemy nadzorujące np. filie lub oddziały Państwa Firmy.
Proponowane przez nas rozwiązania zapewniają m.in.:
- pełną integracją z pozostałymi systemami ochrony budynku,
- wielopoziomową identyfikacje personelu przy zastosowaniu kodów osobistych PIN, kart lub innych elementów zbliżeniowych oraz radiowych, skanowania siatkówki oka, czytników linii papilarnych
- kontrolę ruchu osób w instytucji
- ochronę majątku i poufnych informacji firmy oraz placówek administracji
- zwiększenie bezpieczeństwa pracowników i klientów
- ograniczenie kosztów ochrony
- pełną dokumentacje wejść i wyjść pracowników
- rozliczanie czasu pracy pracowników
- integrację systemu RCP z oprogramowaniem kadrowo-płacowym
 

Sieci Komputerowe LAN

 
Wykonujemy projekty i realizujemy okablowanie strukturalne budynków w zakresie:
- sieci komputerowych
- sieci telefonicznych
- systemów sygnalizacji włamania i napadu
- systemów sygnalizacji pożaru
- domofonów / wideodomofonów
Instalujemy urządzeia sieciowe (switche, routery)
Konfigurujemy sieci, komputery, rozdzielamy internet
Uruchamiamy sieci WiFi
Wdrażamy zdalny monitoring obiektów w tym podgląd z kamer, zarządzanie systemem alarmowym, systemem kontroli, dostepu zdalne pulpity itp.
 
 
Copyright ©2019 4zone.pl, Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Liczba odwiedzin: 240